Rozmiar: 4099 bajtów
MARPOL W. Małek R. Małek sp.j. Rozkład ważny od: 29.06.2014
JELNA 32 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 0/18 441 76 47, fax 0/18 441 76 88
Kierunek:  Nowy Sącz - Dąbrowa - Gródek n/D - Miłkowa   
LP. NAZWA PRZYSTANKU D,m D,m D,m D,m D,m D,m S
1. 02   N. Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA 06:20 08:40 10:50 12:45 15:00 17:00 19:05
2. 10   N.Sącz ul. Rejtana 06:22 08:42 10:52 12:47 15:02 17:02 19:07
3. 11   N.Sącz ul. Kilińskiego - Stadion 06:24 08:44 10:54 12:49 15:04 17:04 19:09
4. 11   N.Sącz ul. Bulwar Narwiku - Most (II) 06:26 08:46 10:56 12:51 15:06 17:06 19:11
5 10   N.Sącz ul. Tarnowska 06:28 08:48 10:58 12:53 15:08 17:08 19:13
6 14   N.Sącz ul. Tarnowska - Zabełcze 06:30 08:50 11:00 12:55 15:10 17:10 19:15
7 16   N.Sącz ul. Tarnowska - Galeria Szubryt 06:32 08:52 11:02 12:57 15:12 17:12 19:17
8 77   Wielopole 06:33 08:53 11:03 12:58 15:13 17:13 19:18
9 75   Wielogłowy 06:34 08:54 11:04 12:59 15:14 17:14 19:19
10 73   Dąbrowa 06:35 08:55 11:05 13:00 15:15 17:15 19:20
11 01   Dąbrowa Szpital 06:36 08:56 11:06 13:01 15:16 17:16 19:21
12 03   Dabrowa Góry 06:38 08:59 11:09 13:04 15:19 17:19 19:24
13 05   Zbyszyce 06:39 09:00 11:10 13:05 15:20 17:20 19:25
14 07   Wola Kurowska 06:41 09:02 11:12 13:07 15:22 17:22 19:27
15 09   Sienna II 06:42 09:03 11:13 13:08 15:23 17:23 19:28
16 11   Sienna I 06:44 09:06 11:16 13:11 15:26 17:26 19:31
17 13   Lipie Ośr. Wypoczynkowy 06:45 09:08 11:18 13:13 15:28 17:28 19:33
18 15   Lipie 06:46 09:10 11:20 13:15 15:30 17:30 19:35
19 17   Lipie I 06:47 09:12 11:22 13:17 15:32 17:32 19:37
20 19   Gródek n/D Koszarka 06:48 09:13 11:23 13:18 15:33 17:33 19:38
21 21   Gródek n/D 06:50 09:15 11:25 13:20 15:35 17:35 19:40
22 23   Bartkowa   x 09:17 11:27 13:22 15:37 17:37 19:42
23 25   Bartkowa Posadowa  x 09:18 11:28 13:23 15:38 17:38 19:43
24 27   Podole Górowa Szkoła x 09:20 11:30 13:25 15:40 17:40 19:45
25 01   Podole Górowa Bębny x x x x 13:27 x x 19:47
26 16   Podole Górowa GS x x x x 13:31 x x 19:51
27 18   Podole Górowa Bębny x x x x 13:33 x x 19:53
28 02   Podole Górowa Skrzyżowanie x 09:21 11:31 13:34 15:41 17:41 19:54
29 04   Przydonica x 09:23 11:33 13:36 15:43 17:43 19:56
30 06   Przydonica Dział x 09:25 11:35 13:38 15:45 17:45 19:58
31 08   Przydonica Sikornik  x 09:26 11:36 13:39 15:46 17:46 19:59
32 10   Przydonica  Górna x 09:28 11:38 13:41 15:48 17:48 20:01
33 12   Miłkowa  x 09:30 11:40 13:43 15:50 17:50 20:03
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S -   kursuje w dni nauki szkolnej
m -   nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
« wróć