Rozmiar: 4099 bajtów
MARPOL W. Małek R. Małek sp.j. Rozkład ważny od: 02.01.2014
JELNA 32 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 0/18 441 76 47, fax 0/18 441 76 88
Kierunek:  Nowy Sącz - Dąbrowa - Gródek n/D -  
LP. NR   /   NAZWA PRZYSTANKU   /   DROGA D,m D,m D,m D,m D,m D,m D,m S
1. 02 N. Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA 06:20 06:55 08:40 10:50 12:45 15:00 17:00 19:05
2. 10   N.Sącz ul. Rejtana 06:22 06:57 08:42 10:52 12:47 15:02 17:02 19:07
3. 11   N.Sącz ul. Kilińskiego - Stadion 06:24 06:59 08:44 10:54 12:49 15:04 17:04 19:09
4. 11   N.Sącz ul. Bulwar Narwiku - Most (II) 06:26 07:01 08:46 10:56 12:51 15:06 17:06 19:11
5 10   N.Sącz ul. Tarnowska 06:28 07:03 08:48 10:58 12:53 15:08 17:08 19:13
6 14   N.Sącz ul. Tarnowska - Zabełcze 06:30 07:05 08:50 11:00 12:55 15:10 17:10 19:15
7 16   N.Sącz ul. Tarnowska - Galeria Szubryt 06:32 07:07 08:52 11:02 12:57 15:12 17:12 19:17
8 77   Wielopole 06:33 07:08 08:53 11:03 12:58 15:13 17:13 19:18
9 75   Wielogłowy 06:34 07:09 08:54 11:04 12:59 15:14 17:14 19:19
10 73   Dąbrowa 06:36 07:11 08:56 11:06 13:01 15:16 17:16 19:21
11 01   Dąbrowa Szpital 06:38 07:13 08:58 11:08 13:03 15:18 17:18 19:23
12 03   Dabrowa Góry 06:41 07:16 09:01 11:11 13:06 15:21 17:21 19:26
13 05   Zbyszyce 06:43 07:18 09:03 11:13 13:08 15:23 17:23 19:28
14 07   Wola Kurowska 06:45 07:20 09:05 11:15 13:10 15:25 17:25 19:30
15 09   Sienna II 06:46 07:21 09:06 11:16 13:11 15:26 17:26 19:31
16 11   Sienna I 06:49 07:24 09:09 11:19 13:14 15:29 17:29 19:34
17 13   Lipie Ośr. Wypoczynkowy 06:51 07:26 09:11 11:21 13:16 15:31 17:31 19:36
18 15   Lipie 06:53 07:28 09:13 11:23 13:18 15:33 17:33 19:38
19 17   Lipie I 06:55 07:30 09:15 11:25 13:20 15:35 17:35 19:40
20 19   Gródek n/D Koszarka 06:56 07:31 09:16 11:26 13:21 15:36 17:36 19:41
21 21   Gródek n/D 06:58 07:33 09:18 11:28 13:23 15:38 17:38 19:43
22 23   Bartkowa   07:00 07:35 09:20 11:30 13:25 15:40 17:40 19:45
23 25   Bartkowa Posadowa  07:01 07:36 09:21 11:31 13:26 15:41 17:41 19:46
24 27   Podole Górowa Szkoła 07:03 07:38 09:23 11:33 13:28 15:43 17:43 19:48
25 01   Podole Górowa Bębny x x x x x 13:30 x x 19:50
26 16   Podole Górowa GS x x x x x 13:34 x x 19:54
27 18   Podole Górowa Bębny x x x x x 13:36 x x 19:56
28 02   Podole Górowa Skrzyżowanie x 07:39 09:24 11:34 13:37 15:44 17:44 19:57
29 04   Przydonica x 07:41 09:26 11:36 13:39 15:46 17:46 19:59
30 06   Przydonica Dział x 07:43 09:28 11:38 13:41 15:48 17:48 20:01
31 08   Przydonica Sikornik  x 07:44 09:29 11:39 13:42 15:49 17:49 20:02
32 10   Przydonica  Górna x 07:46 09:31 11:41 13:44 15:51 17:51 20:04
33 12   Miłkowa  x 07:48 09:33 11:43 13:46 15:53 17:53 20:06
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S -   kursuje w dni nauki szkolnej
m -   nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
« wróć