Rozmiar: 4099 bajtów
"MARPOL" W. Małek R. Małek 
Spółka Jawna
JELNA 32  33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 18 441 76 47, tel/fax 18 4417688
Kierunek: Nowy Sącz - Wojnarowa
LP NAZWA PRZYSTANKU CZAS D,m S E D,m S E D,m S E D,m E D,m E D,m E,m
1 N. Sącz Dworzec Autobusowy Pl. Dąbrowskiego  06:50 07:35 08:00 08:30 09:20 09:50 10:50 11:30 12:30 13:15 14:10 15:15 16:15 17:20 18:15
2 Nowy Sącz  ul.Rejtana 06:52 07:37 08:02 08:32 09:22 09:52 10:52 11:32 12:32 13:17 14:12 15:17 16:17 17:22 18:17
3 Nowy Sącz  ul.Kilińskiego-Stadion 06:55 07:40 08:05 08:35 09:25 09:55 10:55 11:35 12:35 13:20 14:15 15:20 16:20 17:25 18:20
4 Nowy Sacz  ul.Barska-Szkoła 06:58 07:43 08:08 08:38 09:28 09:58 10:58 11:38 12:38 13:23 14:18 15:23 16:23 17:28 18:23
5 Nowy Sącz ul.Barska-Granica 07:02 07:47 08:12 08:42 09:32 10:02 11:02 11:42 12:42 13:27 14:22 15:27 16:27 17:32 18:27
6 Naściszowa 07:03 07:48 08:13 08:43 09:33 10:03 11:03 11:43 12:43 13:28 14:23 15:28 16:28 17:33 18:28
7 Librantowa  07:04 07:49 08:14 08:44 09:34 10:04 11:04 11:44 12:44 13:29 14:24 15:29 16:29 17:34 18:29
8 Librantowa Szkoła 07:05 07:50 08:15 08:45 09:35 10:05 11:05 11:45 12:45 13:30 14:25 15:30 16:30 17:35 18:30
9 Librantowa I 07:06 07:51 08:16 08:46 09:36 10:06 11:06 11:46 12:46 13:31 14:26 15:31 16:31 17:36 18:31
10 Łęka Kapliczka 07:08 07:53 08:18 08:48 09:38 10:08 11:08 11:48 12:48 13:33 14:28 15:33 16:33 17:38 18:33
11 Łęka Skrzyżowanie 07:09 07:54 08:19 08:49 09:39 10:09 11:09 11:49 12:49 13:34 14:29 15:34 16:34 17:39 18:34
12 Łęka Wykop 07:11 07:56 08:21 08:51 09:41 10:11 11:11 11:51 12:51 13:36 14:31 15:36 16:36 17:41 18:36
13 Trzycierz Szkoła 07:13 07:58 08:23 08:53 09:43 10:13 11:13 11:53 12:53 13:38 14:33 15:38 16:38 17:43 18:38
14 Trzycierz  07:15 08:00 08:25 08:55 09:45 10:15 11:15 11:55 12:55 13:40 14:35 15:40 16:40 17:45 18:40
15 Korzenna Szkoła 07:17 08:02 08:27 08:57 09:47 10:17 11:17 11:57 12:57 13:42 14:37 15:42 16:42 17:47 18:42
16 Korzenna UG 07:18 08:03 08:28 08:58 09:48 10:18 11:18 11:58 12:58 13:43 14:38 15:43 16:43 17:48 18:43
17 Korzenna Skrzyżowanie 07:20 08:05 08:30 09:00 09:50 10:20 11:20 12:00 13:00 13:45 14:40 15:45 16:45 17:50 18:45
18 Niecew  I 07:22 08:07 08:32 09:02 09:52 10:22 11:22 12:02 13:02 13:47 14:42 15:47 16:47 17:52 18:47
19 Niecew   07:23 08:08 08:33 09:03 09:53 10:23 11:23 12:03 13:03 13:48 14:43 15:48 16:48 17:53 18:48
20 Wojnarowa  07:25 08:10 08:35 09:05 09:55 10:25 11:25 12:05 13:05 13:50 14:45 15:50 16:50 17:55 18:50
21 Wojnarowa Szkoła 07:27 08:12 08:37 09:07 09:57 10:27 11:27 12:07 13:07 13:52 14:47 15:52 16:52 17:57 18:52
22 Wojnarowa Skrzyżowanie 07:29 08:14 08:39 09:09 09:59 10:29 11:29 12:09 13:09 13:54 14:49 15:54 16:54 17:59 18:54
23 Wojnarowa Most 07:31 08:16 08:41 09:11 10:01 10:31 11:31 12:11 13:11 13:56 14:51 15:56 16:56 18:01 18:56
D - kursuje  od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje  od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S -kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach  24 i 31.XII
« wróć