Rozmiar: 4099 bajtów
"MARPOL" W. Małek R. Małek 
Spółka Jawna
JELNA 32  33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 18 441 76 47, tel/fax 18 4417688
KIERUNEK:  Nowy Sącz - Miłkowa
LP NR   /   NAZWA PRZYSTANKU    /    DROGA CZAS E D,m D,m D,m S D,m E D,m D,m D,m
1 N. Sącz Dworzec Autobusowy Pl. Dąbrowskiego  07:00 08:40 10:30 12:05 13:00 14:25 15:00 15:45 16:35 18:50
2 Nowy Sącz ul. Rejtana 07:02 08:42 10:32 12:07 13:02 14:27 15:02 15:47 16:37 18:52
3 Nowy Sącz ul. Kilińskiego-Stadion 07:04 08:44 10:34 12:09 13:04 14:29 15:04 15:49 16:39 18:54
4 Nowy Sacz ul. Barska -Szkoła 07:07 08:47 10:37 12:12 13:07 14:32 15:07 15:52 16:42 18:57
5 Nowy Sącz ul. Barska - Granica 07:11 08:51 10:41 12:16 13:11 14:36 15:11 15:56 16:46 19:01
6 Naściszowa 07:12 08:52 10:42 12:17 13:12 14:37 15:12 15:57 16:47 19:02
7 Librantowa  07:13 08:53 10:43 12:18 13:13 14:38 15:13 15:58 16:48 19:03
8 Librantowa Szkoła 07:15 08:55 10:45 12:20 13:15 14:40 15:15 16:00 16:50 19:05
9 Librantowa I 07:16 08:56 10:46 12:21 13:16 14:41 15:16 16:01 16:51 19:06
10 Łęka Kapliczka 07:17 08:57 10:47 12:22 13:17 14:42 15:17 16:02 16:52 19:07
11 Łęka Skrzyżowanie 07:18 08:58 10:48 12:23 13:18 14:43 15:18 16:03 16:53 19:08
12 Łęka Wykop 07:20 09:00 10:50 12:25 13:20 14:45 15:20 16:05 16:55 19:10
13 Trzycierz Szkoła 07:22 09:02 10:52 12:27 13:22 14:47 15:22 16:07 16:57 19:12
14 Trzycierz  07:24 09:04 10:54 12:29 13:24 14:49 15:24 16:09 16:59 19:14
15 Korzenna Szkoła 07:26 09:06 10:56 12:31 13:26 14:51 15:26 16:11 17:01 19:16
16 Korzenna UG 07:27 09:07 10:57 12:32 13:27 14:52 15:27 16:12 17:02 19:17
17 Korzenna Granica 07:29 09:09 10:59 12:34 13:29 14:54 15:29 16:14 17:04 19:19
18 Łyczana Granica 07:31 09:11 11:01 12:36 13:31 14:56 15:31 16:16 17:06 19:21
19 Łyczana  07:32 09:12 11:02 12:37 13:32 14:57 15:32 16:17 17:07 19:22
20 Łyczana I 07:33 09:13 11:03 12:38 13:33 14:58 15:33 16:18 17:08 19:23
21 Janczowa kapliczka         07:34 09:14 11:04 12:39 13:34 14:59 15:34 16:19 17:09 19:24
22 Janczowa  07:36 09:16 11:06 12:41 13:36 15:01 15:36 16:21 17:11 19:26
25 Miłkowa Skrzyżowanie 07:38 09:18 11:08 12:43 13:38 15:03 15:38 16:23 17:13 19:28
26 Miłkowa Jednostka  07:40 09:20 11:10 12:45 13:40 15:05 15:40 16:25 17:15 19:30
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedzialku do soboty oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
« wróć