Rozmiar: 4099 bajtów
MARPOL W. Małek R. Małek sp.j. Rozkład ważny od: 29.06.2014 
JELNA 32 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 0/18 441 76 47, fax 0/18 441 76 88 Kierunek:  Nowy Sącz  - Siedlce - Gródek n/D - Miłkowa
LP. NAZWA PRZYSTANKU CZAS CZAS d,w D,m C,d,w D,m d,w D,m d,w D,m d,w D,m d,m,w D,m D,e,m L
1. 02   N. Sącz  Pl. Dąbrowskiego MDA 06:45 07:40 08:55 10:00 11:45 13:35 14:10 15:20 16:05 17:40 18:25 19:20 20:20 20:20
2. 10   N.Sącz ul. Rejtana 06:47 07:42 08:57 10:02 11:47 13:37 14:12 15:22 16:07 17:42 18:27 19:22 20:22 20:22
3. 11   N.Sącz ul. Kilińskiego - Stadion 06:49 07:44 08:59 10:04 11:49 13:39 14:14 15:24 16:09 17:44 18:29 19:24 20:24 20:24
4. 12   N.Sącz ul. Barska - Szkoła 06:52 07:47 09:02 10:07 11:52 13:42 14:17 15:27 16:12 17:47 18:32 19:27 20:27 20:27
5 22   N.Sącz ul. Barska - Granica 06:56 07:51 09:06 10:11 11:56 13:46 14:21 15:31 16:16 17:51 18:36 19:31 20:31 20:31
6 02   Naściszowa 06:57 07:52 09:07 10:12 11:57 13:47 14:22 15:32 16:17 17:52 18:37 19:32 20:32 20:32
7 04   Librantowa 06:58 07:53 09:08 10:13 11:58 13:48 14:23 15:33 16:18 17:53 18:38 19:33 20:33 20:33
8 06   Librantowa Szkoła 06:59 07:54 09:09 10:14 11:59 13:49 14:24 15:34 16:19 17:54 18:39 19:34 20:34 20:34
9 08   Librantowa I 07:00 07:55 09:10 10:15 12:00 13:50 14:25 15:35 16:20 17:55 18:40 19:35 20:35 20:35
10 10   Łęka Kapliczka 07:02 07:57 09:12 10:17 12:02 13:52 14:27 15:37 16:22 17:57 18:42 19:37 20:37 20:37
11 12   Łęka Skrzyżowanie 07:03 07:58 09:13 10:18 12:03 13:53 14:28 15:38 16:23 17:58 18:43 19:38 20:38 20:38
12 01   Siedlce I 07:05 08:00 09:15 10:20 12:05 13:55 14:30 15:40 16:25 18:00 18:45 19:40 20:40 20:40
13 03   Siedlce Klub 07:06 08:02 09:17 10:22 12:07 13:57 14:32 15:42 16:27 18:02 18:47 19:42 20:41 20:41
14 05   Słowikowa I 07:08 08:04 09:19 10:24 12:09 13:59 14:34 15:44 16:29 18:04 18:49 19:44 20:43 20:43
15 07   Słowikowa II 07:09 08:06 09:21 10:26 12:11 14:01 14:36 15:46 16:31 18:06 18:51 19:46 20:44 20:44
16 09   Jelna 07:11 08:08 09:23 10:28 12:13 14:03 14:38 15:48 16:33 18:08 18:53 19:48 20:46 20:46
17 11   Jelna I 07:12 08:10 09:25 10:30 12:15 14:05 14:40 15:50 16:35 18:10 18:55 19:50 20:47 20:47
18 13   Sienna Karmel 07:13 08:12 09:27 10:32 12:17 14:07 14:42 15:52 16:37 18:12 18:57 19:52 20:48 20:48
19 15   Sienna  07:14 08:13 09:28 10:33 12:18 14:08 14:43 15:53 16:38 18:13 18:58 19:53 20:49 20:49
20 13   Lipie Ośr. Wypoczynkowy 07:16 08:15 09:30 10:35 12:20 14:10 14:45 15:55 16:40 18:15 19:00 19:55 20:51 20:51
21 15   Lipie 07:18 08:17 09:32 10:37 12:22 14:12 14:47 15:57 16:42 18:17 19:02 19:57 20:53 20:53
22 17   Lipie I 07:19 08:19 09:34 10:39 12:24 14:14 14:49 15:59 16:44 18:19 19:04 19:59 20:54 20:54
23 19   Gródek n/D Koszarka 07:20 08:20 09:35 10:40 12:25 14:15 14:50 16:00 16:45 18:20 19:05 20:00 20:55 20:55
24 21   Gródek n/D 07:22 08:22 09:37 10:42 12:27 14:17 14:52 16:02 16:47 18:22 19:07 20:02 20:57 20:57
25 23   Bartkowa   07:23 08:24 09:39 10:44 12:29 14:19 14:54 16:04 16:49 18:24 19:09 20:04 20:58 20:58
26 25   Bartkowa Posadowa  07:24 08:25 09:40 10:45 12:30 14:20 14:55 16:05 16:50 18:25 19:10 20:05 20:59 20:59
27 27   Podole Górowa Szkoła 07:26 08:27 09:42 10:47 12:32 14:22 14:57 16:07 16:52 18:27 19:12 20:07 21:01 21:01
28 01   Podole Górowa Bębny x x x x x x 14:24 x x x x x x x x
29 16   Podole Górowa GS x x x x x x 14:28 x x x x x x x x
30 18   Podole Górowa Bębny x x x x x x 14:30 x x x x x x x x
31 02   Podole Górowa Skrzyżowanie 07:27 08:28 09:43 10:48 12:33 14:31 14:58 16:08 16:53 18:28 19:13 20:08 21:02 21:02
32 04   Przydonica 07:29 08:30 09:45 10:50 12:35 14:33 15:00 16:10 16:55 18:30 19:15 20:10 21:04 21:04
33 06   Przydonica Dział 07:31 08:32 09:47 10:52 12:37 14:35 15:02 16:12 16:57 18:32 19:17 20:12 21:06 21:06
34 08   Przydonica Sikornik  07:32 08:33 09:48 10:53 12:38 14:36 15:03 16:13 16:58 18:33 19:18 20:13 21:07 21:07
35 10   Przydonica  Górna 07:33 08:35 09:50 10:55 12:40 14:38 15:05 16:15 17:00 18:35 19:20 20:15 21:08 21:08
36 12   Miłkowa  07:34 08:37 09:52 10:57 12:42 14:40 15:07 16:17 17:02 18:37 19:22 20:17 21:09 21:09
C -   kursuje w soboty, niedziele i święta
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e -   nie kursuje w okresie ferii letnich
L -   kursuje w okresie ferii letnich
d -   nie kursuje w dniu 1.I,  w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
m -   nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
w -   nie kursuje w dzień Bożego Ciała
« wróć