Rozmiar: 4099 bajtów
Rozkład ważny od: 01.03.2016
Kierunek: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój  
LP. NAZWA PRZYSTANKU KM S D,m C,d,w D,m S D,m C,d,w D,m S C,d,w D,m S D,m D,m C,d,w D,m S D,m D,m C,d,h,w D,m D,m,P
1 N. Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA MZD Nowy Sącz 06:20 07:15 07:30 08:05 08:50 09:30 09:55 10:25 11:05 12:35 12:50 13:45 14:20 14:55 15:25 15:35 15:55 16:40 17:45 17:55 18:55 19:15
2 Nowy Sącz Al. Batorego 06:22 07:17 07:32 08:07 08:52 09:32 09:57 10:27 11:07 12:37 12:52 13:47 14:22 14:57 15:27 15:37 15:57 16:42 17:47 17:57 18:57 19:17
3 Nowy Sącz MPK ul. Kolejowa 06:24 07:19 07:34 08:09 08:54 09:34 09:59 10:29 11:09 12:39 12:54 13:49 14:24 14:59 15:29 15:39 15:59 16:44 17:49 17:59 18:59 19:18
4 Nowy Sącz ul. Zielona-St. Paliw 06:26 07:21 07:36 08:11 08:56 09:36 10:01 10:31 11:11 12:41 12:56 13:51 14:26 15:01 15:31 15:41 16:01 16:46 17:51 18:01 19:01 19:20
5 Nowy Sącz ul. Zielona-WSB 06:27 07:22 07:37 08:12 08:57 09:37 10:02 10:32 11:12 12:42 12:57 13:52 14:27 15:02 15:32 15:42 16:02 16:47 17:52 18:02 19:02 19:21
6 Nowy Sącz ul. Węgierska-Rafa 06:29 07:23 07:38 08:13 08:58 09:38 10:03 10:33 11:13 12:43 12:58 13:53 14:28 15:03 15:33 15:43 16:03 16:48 17:53 18:03 19:03 19:23
7 Nowy Sącz ul. Węgierska-Urz.Pr. 06:31 07:25 07:40 08:15 09:00 09:40 10:05 10:35 11:15 12:45 13:00 13:55 14:30 15:05 15:35 15:45 16:05 16:50 17:55 18:05 19:05 19:25
8 Nowy Sącz ul. Węgierska-Galeria 06:32 07:27 07:42 08:17 09:02 09:42 10:07 10:37 11:17 12:47 13:02 13:57 14:32 15:07 15:37 15:47 16:07 16:52 17:57 18:07 19:07 19:26
9 Nowy Sącz ul. Węgierska-Carbon 06:33 07:28 07:43 08:18 09:03 09:43 10:08 10:38 11:18 12:48 13:03 13:58 14:33 15:08 15:38 15:48 16:08 16:53 17:58 18:08 19:08 19:27
10 Nowy Sącz ul. Węgierska-Szkoła 06:34 07:29 07:44 08:19 09:04 09:44 10:09 10:39 11:19 12:49 13:04 13:59 14:34 15:09 15:39 15:49 16:09 16:54 17:59 18:09 19:09 19:28
11 Nowy Sącz ul. Węgierska-Winna G. 06:35 07:30 07:45 08:20 09:05 09:45 10:10 10:40 11:20 12:50 13:05 14:00 14:35 15:10 15:40 15:50 16:10 16:55 18:00 18:10 19:10 19:29
12 Nowy Sącz ul. Węgierska-Przystań 06:36 07:32 07:47 08:22 09:07 09:47 10:12 10:42 11:22 12:52 13:07 14:02 14:37 15:12 15:42 15:52 16:12 16:57 18:02 18:12 19:12 19:30
13 Stary Sącz ul. Jana P. II /Przystań/ S.Sącz 06:37 07:33 07:48 08:23 09:08 09:48 10:13 10:43 11:23 12:53 13:08 14:03 14:38 15:13 15:43 15:53 16:13 16:58 18:03 18:13 19:13 19:31
14 Stary Sącz ul. Jana P. II /wiadukt/ 06:38 07:34 07:49 08:24 09:09 09:49 10:14 10:44 11:24 12:54 13:09 14:04 14:39 15:14 15:44 15:54 16:14 16:59 18:04 18:14 19:14 19:32
15 Stary Sącz Rynek 06:39 07:35 07:50 08:25 09:10 09:50 10:15 10:45 11:25 12:55 13:10 14:05 14:40 15:15 15:45 15:55 16:15 17:00 18:05 18:15 19:15 19:33
16 Stary Sącz ul. Sobieskiego 1535 06:40 07:36 07:51 08:26 09:11 09:51 10:16 10:46 11:26 12:56 13:11 14:06 14:41 15:16 15:46 15:56 16:16 17:01 18:06 18:16 19:16 19:34
17 Stary Sącz ul. Węgierska OTL 06:41 07:37 07:52 08:27 09:12 09:52 10:17 10:47 11:27 12:57 13:12 14:07 14:42 15:17 15:47 15:57 16:17 17:02 18:07 18:17 19:17 19:35
18 Stary Sącz ul. Węgierska Cyganow. 06:42 07:38 07:53 08:28 09:13 09:53 10:18 10:48 11:28 12:58 13:13 14:08 14:43 15:18 15:48 15:58 16:18 17:03 18:08 18:18 19:18 19:36
19 Barcice I 87 06:43 07:40 07:55 08:30 09:15 09:55 10:20 10:50 11:30 13:00 13:15 14:10 14:45 15:20 15:50 16:00 16:20 17:05 18:10 18:20 19:20 19:37
20 Barcice "cmentarz" 06:44 07:41 07:56 08:31 09:16 09:56 10:21 10:51 11:31 13:01 13:16 14:11 14:46 15:21 15:51 16:01 16:21 17:06 18:11 18:21 19:21 19:38
21 Barcice "kościół" 06:45 07:42 07:57 08:32 09:17 09:57 10:22 10:52 11:32 13:02 13:17 14:12 14:47 15:22 15:52 16:02 16:22 17:07 18:12 18:22 19:22 19:39
22 Barcice "kamieniołom" 06:46 07:43 07:58 08:33 09:18 09:58 10:23 10:53 11:33 13:03 13:18 14:13 14:48 15:23 15:53 16:03 16:23 17:08 18:13 18:23 19:23 19:40
23 Barcice - Zabronie  06:47 07:44 07:59 08:34 09:19 09:59 10:24 10:54 11:34 13:04 13:19 14:14 14:49 15:24 15:54 16:04 16:24 17:09 18:14 18:24 19:24 19:41
24 Barcice "Dominików" 06:48 07:45 08:00 08:35 09:20 10:00 10:25 10:55 11:35 13:05 13:20 14:15 14:50 15:25 15:55 16:05 16:25 17:10 18:15 18:25 19:25 19:42
25 Rytro "cmentarz" G. Rytro 06:49 07:46 08:01 08:36 09:21 10:01 10:26 10:56 11:36 13:06 13:21 14:16 14:51 15:26 15:56 16:06 16:26 17:11 18:16 18:26 19:26 19:43
26 Rytro "zajazd" 06:50 07:48 08:03 08:38 09:23 10:03 10:28 10:58 11:38 13:08 13:23 14:18 14:53 15:28 15:58 16:08 16:28 17:13 18:18 18:28 19:28 19:44
27 Rytro I 1532 x x x 08:05 x x x 10:30 x x 13:10 x x x x 16:00 x x x x 18:30 x 19:45
28 Rytro Szkoła x x x 08:06 x x x 10:31 x x 13:11 x x x x 16:01 x x x x 18:31 x 19:46
29 Rytro GS x x x 08:07 x x x 10:32 x x 13:12 x x x x 16:02 x x x x 18:32 x 19:47
30 Rytro Ryterski Raj x x x 08:08 x x x 10:33 x x 13:13 x x x x 16:03 x x x x 18:33 x 19:48
31 Rytro GS x x x 08:10 x x x 10:35 x x 13:15 x x x x 16:05 x x x x 18:35 x 19:50
32 Rytro Szkoła x x x 08:11 x x x 10:36 x x 13:16 x x x x 16:06 x x x x 18:36 x 19:51
33 Rytro I x x x 08:12 x x x 10:37 x x 13:17 x x x x 16:07 x x x x 18:37 x 19:52
34 Rytro  G. Rytro 06:51 07:49 08:13 08:39 09:24 10:04 10:38 10:59 11:39 13:18 13:24 14:19 14:54 15:29 16:08 16:09 16:29 17:14 18:19 18:38 19:29 19:53
35 Obłazy Ryterskie 06:53 07:51 08:15 08:41 09:26 10:06 10:40 11:01 11:41 13:20 13:26 14:21 14:56 15:31 16:10 16:11 16:31 17:16 18:21 18:40 19:31 19:55
36 Młodów MiG Piwniczna Z. 06:54 07:52 08:16 08:42 09:27 10:07 10:41 11:02 11:42 13:21 13:27 14:22 14:57 15:32 16:11 16:12 16:32 17:17 18:22 18:41 19:32 19:56
37 Piwniczna Zdrój Borownice I 06:56 07:54 08:18 08:44 09:29 10:09 10:43 11:04 11:44 13:23 13:29 14:24 14:59 15:34 16:13 16:14 16:34 17:19 18:24 18:43 19:34 19:58
38 Piwniczna Zdrój "Borownice II" 06:57 07:55 08:19 08:45 09:30 10:10 10:44 11:05 11:45 13:24 13:30 14:25 15:00 15:35 16:14 16:15 16:35 17:20 18:25 18:44 19:35 19:59
39 Piwniczna Zdrój ul. Krakowska 06:58 07:57 08:21 08:47 09:32 10:12 10:46 11:07 11:47 13:26 13:32 14:27 15:02 15:37 16:16 16:17 16:37 17:22 18:27 18:46 19:37 20:00
40 Piwniczna Zdrój" Rynek" 07:00 07:59 08:23 08:49 09:34 10:14 10:48 11:09 11:49 13:28 13:34 14:29 15:04 15:39 16:18 16:19 16:39 17:24 18:29 18:48 19:39 20:02
41 Piwniczna "Koliba" 07:01 08:00 08:24 08:50 09:35 10:15 10:49 11:10 11:50 13:29 13:35 14:30 15:05 15:40 16:19 16:20 16:40 17:25 18:30 18:49 19:40 20:08
42 Piwniczna Zdrój 07:02 08:01 08:25 08:51 09:36 10:16 10:50 11:11 11:51 13:30 13:36 14:31 15:06 15:41 16:20 16:21 16:41 17:26 18:31 18:50 19:41 20:09
43 Piwniczna Zdrój 07:03 08:02 08:26 08:52 09:37 10:17 10:51 11:12 11:52 13:31 13:37 14:32 15:07 15:42 16:21 16:22 16:42 17:27 18:32 18:51 19:42 20:10
44 Piwniczna Zdrój Skrzyżowanie 1519 x 08:03 08:27 08:53 09:38 10:18 10:52 11:13 11:53 13:32 13:38 14:33 15:08 15:43 16:22 16:23 16:43 17:28 18:33 18:52 19:43 20:11
45 Łomnica Zdój Kąty x 08:05 08:29 08:55 09:40 10:20 10:54 11:15 11:55 13:34 13:40 14:35 15:10 15:45 16:24 16:25 16:45 17:30 18:35 18:54 19:45 20:13
46 Łomnica Zdój Franczaki  x 08:06 08:30 08:56 09:41 10:21 10:55 11:16 11:56 13:35 13:41 14:36 15:11 15:46 16:25 16:26 16:46 17:31 18:36 18:55 19:46 20:14
47 Łomnica Zdrój Szkoła x 08:07 08:31 08:57 09:42 10:22 10:56 11:17 11:57 13:36 13:42 14:37 15:12 15:47 16:26 16:27 16:47 17:32 18:37 18:56 19:47 20:15
48 Łomnica Zdrój OSP x 08:08 08:32 08:58 09:43 10:23 10:57 11:18 11:58 13:37 13:43 14:38 15:13 15:48 16:27 16:28 16:48 17:33 18:38 18:57 19:48 20:16
49 Łomnica Zdrój Na Wsie x 08:09 08:33 08:59 09:44 10:24 10:58 11:19 11:59 13:38 13:44 14:39 15:14 15:49 16:28 16:29 16:49 17:34 18:39 18:58 19:49 20:17
50 Łomnica Zdrój Leśniczówka x 08:11 08:35 09:01 09:46 10:26 11:00 11:21 12:01 13:40 13:46 14:41 15:16 15:51 16:30 16:31 16:51 17:36 18:41 19:00 19:51 20:19
  Prędkość techniczna 46,55 46,55 46,79 46,55 46,55 46,79 46,55 46,79 46,55 46,55 46,55 46,79 46,55 46,55 46,55 46,79 46,55
C -   kursuje w soboty, niedziele i święta 
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt  
d -   nie kursuje w dniu 1.I,  w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII P- kurs linii Piwniczna Zdrój Kosarzyska z Przesiadką na Wierchomla Mała w Piwnicznej Zdrój Rynek
h -   nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
m -   nie kursuje w dniach 24 i 31.XII  
w -   nie kursuje w dzień Bożego Ciała  
S- Kursuje w dni nauki szkolnej  
Sprzedaż biletów miesięcznych: Nowy Sącz ul. Długosza 43  
« wróć