Rozmiar: 4099 bajtów
Rozkład ważny od: 01.03.2016
Kierunek: Łomnica Zdrój - Nowy Sącz
LP NAZWA PRZYSTANKU  KM D,m S C,d,w D,m D,m S D,m C,d,w D,m S D,m C,d,w D,m S D,m C,d,w S D,m D,m C,d,h,w D,m D,m D,m D,m
1 Łomnica Zdrój Leśniczówka 1519 05:15 05:50 06:10 06:20 07:00 07:45 08:20 08:40 09:05 10:00 10:40 11:20 11:40 12:20 13:50 13:50 14:45 15:20 16:10 16:35 16:45 17:45 18:50 19:52
2 Łomnica Zdrój Na Wsie 05:17 05:52 06:12 06:22 07:02 07:47 08:22 08:42 09:07 10:02 10:42 11:22 11:42 12:22 13:52 13:52 14:47 15:22 16:12 16:37 16:47 17:47 18:52 19:54
3 Łomnica Zdrój OSP 05:18 05:53 06:13 06:23 07:03 07:48 08:23 08:43 09:08 10:03 10:43 11:23 11:43 12:23 13:53 13:53 14:48 15:23 16:13 16:38 16:48 17:48 18:53 19:55
4 Łomnica Zdrój Szkoła 05:19 05:54 06:14 06:24 07:04 07:49 08:24 08:44 09:09 10:04 10:44 11:24 11:44 12:24 13:54 13:54 14:49 15:24 16:14 16:39 16:49 17:49 18:54 19:56
5 Łomnica Zdrój Franczaki 05:21 05:56 06:16 06:26 07:06 07:51 08:26 08:46 09:11 10:06 10:46 11:26 11:46 12:26 13:56 13:56 14:51 15:26 16:16 16:41 16:51 17:51 18:56 19:58
6 Łomnica Zdrój Kąty 05:22 05:57 06:17 06:27 07:07 07:52 08:27 08:47 09:12 10:07 10:47 11:27 11:47 12:27 13:57 13:57 14:52 15:27 16:17 16:42 16:52 17:52 18:57 19:59
7 Piwniczna Zdrój Skrzyżowanie 05:24 05:59 06:19 06:29 07:09 07:54 08:29 08:49 09:14 10:09 10:49 11:29 11:49 12:29 13:59 13:59 14:54 15:29 16:19 16:44 16:54 17:54 18:59 20:01
8 Piwniczna Zdrój  05:25 06:00 06:20 06:30 07:10 07:55 08:30 08:50 09:15 10:10 10:50 11:30 11:50 12:30 14:00 14:00 14:55 15:30 16:20 16:45 16:55 17:55 19:00 20:02
9 Piwniczna Zdrój MiG Piwniczna Z. 05:26 06:01 06:21 06:31 07:11 07:56 08:31 08:51 09:16 10:11 10:51 11:31 11:51 12:31 14:01 14:01 14:56 15:31 16:21 16:46 16:56 17:56 19:01 20:03
10 Piwniczna Zdrój Rynek 05:28 06:03 06:23 06:33 07:13 07:58 08:33 08:53 09:18 10:13 10:53 11:33 11:53 12:33 14:03 14:03 14:58 15:33 16:23 16:48 16:58 17:58 19:03 20:05
11 Piwniczna Zdrój ul. Krakowska 05:30 06:05 06:25 06:35 07:15 08:00 08:35 08:55 09:20 10:15 10:55 11:35 11:55 12:35 14:05 14:05 15:00 15:35 16:25 16:50 17:00 18:00 19:05 20:07
12 Piwniczna Zdrój "Borownice II" 05:31 06:06 06:26 06:36 07:16 08:01 08:36 08:56 09:21 10:16 10:56 11:36 11:56 12:36 14:06 14:06 15:01 15:36 16:26 16:51 17:01 18:01 19:06 20:08
13 Piwniczna Zdrój "Borownice I" 05:32 06:07 06:27 06:37 07:17 08:02 08:37 08:57 09:22 10:17 10:57 11:37 11:57 12:37 14:07 14:07 15:02 15:37 16:27 16:52 17:02 18:02 19:07 20:09
14 Młodów 05:34 06:09 06:29 06:39 07:19 08:04 08:39 08:59 09:24 10:19 10:59 11:39 11:59 12:39 14:09 14:09 15:04 15:39 16:29 16:54 17:04 18:04 19:09 20:11
15 Obłazy Ryterskie G. Rytro 05:36 06:11 06:31 06:41 07:21 08:06 08:41 09:01 09:26 10:21 11:01 11:41 12:01 12:41 14:11 14:11 15:06 15:41 16:31 16:56 17:06 18:06 19:10 20:12
16 Rytro  05:38 06:13 06:33 06:43 07:23 08:08 08:43 09:03 09:28 10:23 11:03 11:43 12:03 12:43 14:13 14:13 15:08 15:43 16:33 16:58 17:08 18:08 19:12 20:14
17 Rytro I 1532 x x x 06:35 x x x x 09:05 x x x 11:45 x x x 14:15 x x x 17:00 x x x x
18 Rytro Szkoła x x x 06:36 x x x x 09:06 x x x 11:46 x x x 14:16 x x x 17:01 x x x x
19 Rytro GS x x x 06:37 x x x x 09:07 x x x 11:47 x x x 14:17 x x x 17:02 x x x x
20 Rytro Ryterski Raj x x x 06:38 x x x x 09:08 x x x 11:48 x x x 14:18 x x x 17:03 x x x x
21 Rytro GS x x x 06:40 x x x x 09:10 x x x 11:50 x x x 14:20 x x x 17:05 x x x x
22 Rytro Szkoła x x x 06:41 x x x x 09:11 x x x 11:51 x x x 14:21 x x x 17:06 x x x x
23 Rytro I x x x 06:42 x x x x 09:12 x x x 11:52 x x x 14:22 x x x 17:07 x x x x
24 Rytro "zajazd" G. Rytro 05:39 06:14 06:43 06:44 07:24 08:09 08:44 09:13 09:29 10:24 11:04 11:53 12:04 12:44 14:14 14:23 15:10 15:44 16:34 17:08 17:09 18:09 19:13 20:15
25 Rytro "cmentarz" 05:40 06:15 06:44 06:45 07:25 08:10 08:45 09:14 09:30 10:25 11:05 11:54 12:05 12:45 14:15 14:24 15:11 15:45 16:35 17:09 17:10 18:10 19:14 20:16
26 Barcice "Dominików" 87 05:41 06:16 06:45 06:46 07:26 08:11 08:46 09:15 09:31 10:26 11:06 11:55 12:06 12:46 14:16 14:25 15:12 15:46 16:36 17:10 17:11 18:11 19:15 20:17
27 Barcice - Zabronie  05:42 06:17 06:46 06:47 07:27 08:12 08:47 09:16 09:32 10:27 11:07 11:56 12:07 12:47 14:17 14:26 15:13 15:47 16:37 17:11 17:12 18:12 19:16 20:18
28 Barcice "kamieniołom" 05:44 06:19 06:48 06:49 07:29 08:14 08:49 09:18 09:34 10:29 11:09 11:58 12:09 12:49 14:19 14:28 15:15 15:49 16:39 17:13 17:14 18:14 19:17 20:19
29 Barcice "kościół" 05:45 06:20 06:49 06:50 07:30 08:15 08:50 09:19 09:35 10:30 11:10 11:59 12:10 12:50 14:20 14:29 15:16 15:50 16:40 17:14 17:15 18:15 19:18 20:20
30 Barcice "cmentarz" 05:46 06:21 06:50 06:51 07:31 08:16 08:51 09:20 09:36 10:31 11:11 12:00 12:11 12:51 14:21 14:30 15:17 15:51 16:41 17:15 17:16 18:16 19:19 20:21
31 Barcice I 05:47 06:22 06:51 06:52 07:32 08:17 08:52 09:21 09:37 10:32 11:12 12:01 12:12 12:52 14:22 14:31 15:18 15:52 16:42 17:16 17:17 18:17 19:20 20:22
32 Stary Sącz ul. Węgierska Cyganow. 1535 05:48 06:23 06:52 06:53 07:33 08:18 08:53 09:22 09:38 10:33 11:13 12:02 12:13 12:53 14:23 14:32 15:19 15:53 16:43 17:17 17:18 18:18 19:21 20:23
33 Stary Sącz ul. Węgierska OTL 05:49 06:24 06:53 06:54 07:34 08:19 08:54 09:23 09:39 10:34 11:14 12:03 12:14 12:54 14:24 14:33 15:20 15:54 16:44 17:18 17:19 18:19 19:22 20:24
34 Stary Sącz ul. Sobieskiego 05:50 06:25 06:54 06:55 07:35 08:20 08:55 09:24 09:40 10:35 11:15 12:04 12:15 12:55 14:25 14:34 15:21 15:55 16:45 17:19 17:20 18:20 19:23 20:25
35 Stary Sącz Rynek S.Sącz 05:51 06:26 06:55 06:56 07:36 08:21 08:56 09:25 09:41 10:36 11:16 12:05 12:16 12:56 14:26 14:35 15:23 15:56 16:46 17:20 17:21 18:21 19:24 20:26
36 Stary Sącz ul. Jana P. II /wiadukt/ 05:52 06:27 06:56 06:57 07:37 08:22 08:57 09:26 09:42 10:37 11:17 12:06 12:17 12:57 14:27 14:36 15:24 15:57 16:47 17:21 17:22 18:22 19:25 20:27
37 Stary Sącz ul. Jana P. II /Przystań/ 05:53 06:28 06:57 06:58 07:38 08:23 08:58 09:27 09:43 10:38 11:18 12:07 12:18 12:58 14:28 14:37 15:25 15:58 16:48 17:22 17:23 18:23 19:26 20:28
38 Nowy Sącz ul. Węgierska-Przystań MZD Nowy Sącz 05:54 06:29 06:58 06:59 07:39 08:24 08:59 09:28 09:44 10:39 11:19 12:08 12:19 12:59 14:29 14:38 15:26 15:59 16:49 17:23 17:24 18:24 19:27 20:29
39 Nowy Sącz ul. Węgierska-Szkoła 05:56 06:31 07:00 07:01 07:41 08:26 09:01 09:30 09:46 10:41 11:21 12:10 12:21 13:01 14:31 14:40 15:27 16:01 16:51 17:25 17:26 18:26 19:29 20:31
40 Nowy Sącz ul. Węgierska-Carbon 05:58 06:33 07:02 07:03 07:43 08:28 09:03 09:32 09:48 10:43 11:23 12:12 12:23 13:03 14:33 14:42 15:28 16:03 16:53 17:27 17:28 18:28 19:31 20:33
41 Nowy Sącz ul. Węgierska-Galeria 05:59 06:34 07:03 07:04 07:44 08:29 09:04 09:33 09:49 10:44 11:24 12:13 12:24 13:04 14:34 14:43 15:29 16:04 16:54 17:28 17:29 18:29 19:32 20:34
42 Nowy Sącz ul. Węgierska-Urz.Pr. 06:01 06:36 07:05 07:06 07:46 08:31 09:06 09:35 09:51 10:46 11:26 12:15 12:26 13:06 14:36 14:45 15:30 16:06 16:56 17:30 17:31 18:31 19:33 20:35
43 Nowy Sącz ul. Węgierska-Rafa 06:03 06:38 07:07 07:08 07:48 08:33 09:08 09:37 09:53 10:48 11:28 12:17 12:28 13:08 14:38 14:47 15:31 16:08 16:58 17:32 17:33 18:33 19:35 20:37
44 Nowy Sącz ul. Zielona-WSB 06:05 06:40 07:09 07:10 07:50 08:35 09:10 09:39 09:55 10:50 11:30 12:19 12:30 13:10 14:40 14:49 15:32 16:10 17:00 17:34 17:35 18:35 19:37 20:39
45 Nowy Sącz ul. Zielona-St. Paliw 06:06 06:41 07:10 07:11 07:51 08:36 09:11 09:40 09:56 10:51 11:31 12:20 12:31 13:11 14:41 14:50 15:33 16:11 17:01 17:35 17:36 18:36 19:38 20:40
46 Nowy Sącz Al. Batorego-Dw.PKP 06:08 06:43 07:12 07:13 07:53 08:38 09:13 09:42 09:58 10:53 11:33 12:22 12:33 13:13 14:43 14:52 15:35 16:13 17:03 17:37 17:38 18:38 19:40 20:42
47 Nowy Sącz Al. Batorego 06:09 06:44 07:13 07:14 07:54 08:39 09:14 09:43 09:59 10:54 11:34 12:23 12:34 13:14 14:44 14:53 15:37 16:14 17:04 17:38 17:39 18:39 19:41 20:43
48 N. Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA 06:11 06:46 07:15 07:16 07:56 08:41 09:16 09:45 10:01 10:56 11:36 12:25 12:36 13:16 14:46 14:55 15:38 16:16 17:06 17:40 17:41 18:41 19:43 20:45
Prędkość techniczna 45,87 46,20 45,87 45,87 45,87 46,20 45,87 45,87 46,20 45,87 45,87 46,20 45,87 45,87 46,20 45,87 45,87
C -   kursuje w soboty, niedziele i święta 
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d -   nie kursuje w dniu 1.I,  w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
h -   nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII  
m -   nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
w -   nie kursuje w dzień Bożego Ciała
S- Kursuje w dni nauki szkolnej
Sprzedaż biletów miesięcznych: Nowy Sącz ul. Długosza 43
« wróć