Rozmiar: 4099 bajtów
 
Rozkład ważny od: 01.03.2016 Kierunek: Nowy Sącz - Piwniczna Zdrój 
LP. NAZWA PRZYSTANKU KM D,m D,m E,h C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m D,m C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m D,m 6,7,d,h D,m D,m
1 N. Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA MZD Nowy Sącz   x 06:05 06:50 06:55 07:45 07:55 08:25 09:00 09:05 10:00 10:35 10:50 11:40 11:45 12:25 13:05 13:15 14:05 14:15 14:40 15:10 16:10 16:15 17:10 17:25 18:10 18:25 18:35 19:15 19:15 20:20 21:20
2 Nowy Sącz Al. Batorego   x 06:07 06:52 06:57 07:47 07:57 08:27 09:02 09:07 10:02 10:37 10:52 11:42 11:47 12:27 13:07 13:17 14:07 14:17 14:42 15:12 16:12 16:17 17:12 17:27 18:12 18:27 18:37 19:17 19:17 20:22 21:22
3 Nowy Sącz MPK ul. Kolejowa   05:53 06:08 06:53 06:58 07:49 07:58 08:29 09:03 09:09 10:04 10:38 10:54 11:43 11:49 12:29 13:08 13:19 14:09 14:18 14:44 15:14 16:13 16:19 17:13 17:29 18:14 18:28 18:39 19:18 19:18 20:23 21:23
4 Nowy Sącz ul. Zielona-St. Paliw   05:55 06:10 06:55 07:00 07:51 08:00 08:31 09:05 09:11 10:06 10:40 10:56 11:45 11:51 12:31 13:10 13:21 14:11 14:20 14:46 15:16 16:15 16:21 17:15 17:31 18:16 18:30 18:41 19:20 19:20 20:25 21:25
5 Nowy Sącz ul. Zielona-WSB   05:56 06:11 06:56 07:01 07:52 08:01 08:32 09:06 09:12 10:07 10:41 10:57 11:46 11:52 12:32 13:11 13:22 14:12 14:21 14:47 15:17 16:16 16:22 17:16 17:32 18:17 18:31 18:42 19:21 19:21 20:26 21:26
6 Nowy Sącz ul. Węgierska-Rafa   05:58 06:13 06:58 07:03 07:53 08:03 08:34 09:08 09:13 10:09 10:43 10:59 11:48 11:53 12:33 13:13 13:23 14:13 14:23 14:49 15:19 16:18 16:23 17:18 17:33 18:19 18:33 18:43 19:23 19:23 20:28 21:28
7 Nowy Sącz ul. Węgierska-Urz.Pr.   06:00 06:15 07:00 07:05 07:55 08:05 08:35 09:10 09:15 10:10 10:45 11:00 11:50 11:55 12:35 13:15 13:25 14:15 14:25 14:50 15:20 16:20 16:25 17:20 17:35 18:20 18:35 18:45 19:25 19:25 20:30 21:30
8 Nowy Sącz ul. Węgierska-Galeria   06:01 06:16 07:01 07:06 07:57 08:06 08:37 09:11 09:17 10:12 10:46 11:02 11:51 11:57 12:37 13:16 13:27 14:17 14:26 14:52 15:22 16:21 16:27 17:21 17:37 18:22 18:36 18:47 19:26 19:26 20:31 21:31
9 Nowy Sącz ul. Węgierska-Carbon   06:02 06:17 07:02 07:07 07:58 08:07 08:38 09:12 09:18 10:13 10:47 11:03 11:52 11:58 12:38 13:17 13:28 14:18 14:27 14:53 15:23 16:22 16:28 17:22 17:38 18:23 18:37 18:48 19:27 19:27 20:32 21:32
10 Nowy Sącz ul. Węgierska-Szkoła   06:03 06:18 07:03 07:08 07:59 08:08 08:39 09:13 09:19 10:14 10:48 11:04 11:53 11:59 12:39 13:18 13:29 14:19 14:28 14:54 15:24 16:23 16:29 17:23 17:39 18:24 18:38 18:49 19:28 19:28 20:33 21:33
11 Nowy Sącz ul. Węgierska-Winna G.   06:04 06:19 07:04 07:09 08:00 08:09 08:40 09:14 09:20 10:15 10:49 11:05 11:54 12:00 12:40 13:19 13:30 14:20 14:29 14:55 15:25 16:24 16:30 17:24 17:40 18:25 18:39 18:50 19:29 19:29 20:34 21:34
12 Nowy Sącz ul. Węgierska-Przystań   06:05 06:20 07:05 07:10 08:02 08:10 08:42 09:15 09:22 10:17 10:50 11:07 11:55 12:02 12:42 13:20 13:32 14:22 14:30 14:57 15:27 16:25 16:32 17:25 17:42 18:27 18:40 18:52 19:30 19:30 20:35 21:35
13 Stary Sącz ul. Jana P. II /Przystań/ S.Sącz   06:06 06:21 07:06 07:11 08:03 08:11 08:43 09:16 09:23 10:18 10:51 11:08 11:56 12:03 12:43 13:21 13:33 14:23 14:31 14:58 15:28 16:26 16:33 17:26 17:43 18:28 18:41 18:53 19:31 19:31 20:36 21:36
14 Stary Sącz ul. Jana P. II /wiadukt/   06:07 06:22 07:07 07:12 08:04 08:12 08:44 09:17 09:24 10:19 10:52 11:09 11:57 12:04 12:44 13:22 13:34 14:24 14:32 14:59 15:29 16:27 16:34 17:27 17:44 18:29 18:42 18:54 19:32 19:32 20:37 21:37
15 Stary Sącz Rynek   06:08 06:23 07:08 07:13 08:05 08:13 08:45 09:18 09:25 10:20 10:53 11:10 11:58 12:05 12:45 13:23 13:35 14:25 14:33 15:00 15:30 16:28 16:35 17:28 17:45 18:30 18:43 18:55 19:33 19:33 20:38 21:38
16 Stary Sącz ul. Sobieskiego 1535   06:09 06:24 07:09 07:14 08:06 08:14 08:46 09:19 09:26 10:21 10:54 11:11 11:59 12:06 12:46 13:24 13:36 14:26 14:34 15:01 15:31 16:29 16:36 17:29 17:46 18:31 18:44 18:56 19:34 19:34 20:39 21:39
17 Stary Sącz ul. Węgierska OTL   06:10 06:25 07:10 07:15 08:07 08:15 08:47 09:20 09:27 10:22 10:55 11:12 12:00 12:07 12:47 13:25 13:37 14:27 14:35 15:02 15:32 16:30 16:37 17:30 17:47 18:32 18:45 18:57 19:35 19:35 20:40 21:40
18 Stary Sącz ul. Węgierska Cyganow.   06:11 06:26 07:11 07:16 08:08 08:16 08:48 09:21 09:28 10:23 10:56 11:13 12:01 12:08 12:48 13:26 13:38 14:28 14:36 15:03 15:33 16:31 16:38 17:31 17:48 18:33 18:46 18:58 19:36 19:36 20:41 21:41
19 Barcice I 87   06:12 06:27 07:12 07:17 08:10 08:17 08:50 09:22 09:30 10:25 10:57 11:15 12:02 12:10 12:50 13:27 13:40 14:30 14:37 15:04 15:35 16:32 16:40 17:32 17:50 18:34 18:47 19:00 19:37 19:37 20:42 21:42
20 Barcice "cmentarz"   06:13 06:28 07:13 07:18 08:11 08:18 08:51 09:23 09:31 10:26 10:58 11:16 12:03 12:11 12:51 13:28 13:41 14:31 14:38 15:05 15:36 16:33 16:41 17:33 17:51 18:35 18:48 19:01 19:38 19:38 20:43 21:43
21 Barcice "kościół"   06:14 06:29 07:14 07:19 08:12 08:19 08:52 09:24 09:32 10:27 10:59 11:17 12:04 12:12 12:52 13:29 13:42 14:32 14:39 15:06 15:37 16:34 16:42 17:34 17:52 18:36 18:49 19:02 19:39 19:39 20:44 21:44
22 Barcice "kamieniołom"   06:15 06:30 07:15 07:20 08:13 08:20 08:53 09:25 09:33 10:28 11:00 11:18 12:05 12:13 12:53 13:30 13:43 14:33 14:40 15:07 15:38 16:35 16:43 17:35 17:53 18:37 18:50 19:03 19:40 19:40 20:45 21:45
23 Barcice - Zabronie    06:16 06:31 07:16 07:21 08:14 08:21 08:54 09:26 09:34 10:29 11:01 11:19 12:06 12:14 12:54 13:31 13:44 14:34 14:41 15:08 15:39 16:36 16:44 17:36 17:54 18:38 18:51 19:04 19:41 19:41 20:46 21:46
24 Barcice "Dominików"   06:17 06:32 07:17 07:22 08:15 08:22 08:55 09:27 09:35 10:30 11:02 11:20 12:07 12:15 12:55 13:32 13:45 14:35 14:42 15:09 15:40 16:37 16:45 17:37 17:55 18:39 18:52 19:05 19:42 19:42 20:47 21:47
25 Rytro "cmentarz" G. Rytro   06:18 06:33 07:18 07:23 08:16 08:23 08:56 09:28 09:36 10:31 11:03 11:21 12:08 12:16 12:56 13:33 13:46 14:36 14:43 15:10 15:41 16:38 16:46 17:38 17:56 18:40 18:53 19:06 19:43 19:43 20:48 21:48
26 Rytro "zajazd"   06:19 06:34 07:19 07:24 08:18 08:24 08:58 09:29 09:38 10:33 11:04 11:23 12:09 12:18 12:58 13:34 13:48 14:38 14:44 15:11 15:43 16:39 16:48 17:39 17:58 18:41 18:54 19:08 19:44 19:44 20:49 21:49
27 Rytro I   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:12 x x x x x 18:42 x x 19:45 x 20:50 x
28 Rytro Szkoła   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:13 x x x x x 18:43 x x 19:46 x 20:51 x
29 Rytro GS   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:14 x x x x x 18:44 x x 19:47 x 20:52 x
30 Rytro Ryterski Raj   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:15 x x x x x 18:45 x x 19:48 x 20:53 x
31 Rytro GS   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:17 x x x x x 18:47 x x 19:50 x 20:55 x
32 Rytro Szkoła   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:18 x x x x x 18:48 x x 19:51 x 20:56 x
33 Rytro I   x x x x x x x x x x x x x x x x x x x 15:19 x x x x x 18:49 x x 19:52 x 20:57 x
34 Rytro    06:20 06:35 07:20 07:25 08:19 08:25 08:59 09:30 09:39 10:34 11:05 11:24 12:10 12:19 12:59 13:35 13:49 14:39 14:45 15:20 15:44 16:40 16:49 17:40 17:59 18:50 18:55 19:09 19:53 19:45 20:58 21:50
35 Obłazy Ryterskie   06:22 06:37 07:22 07:27 08:21 08:27 09:01 09:32 09:41 10:36 11:07 11:26 12:12 12:21 13:01 13:37 13:51 14:41 14:47 15:22 15:46 16:42 16:51 17:42 18:01 18:52 18:57 19:11 19:55 19:47 21:00 21:52
36 Młodów MiG Piwniczna Z.   06:23 06:38 07:23 07:28 08:22 08:28 09:02 09:33 09:42 10:37 11:08 11:27 12:13 12:22 13:02 13:38 13:52 14:42 14:48 15:23 15:47 16:43 16:52 17:43 18:02 18:53 18:58 19:12 19:56 19:48 21:01 21:53
37 Piwniczna Zdrój Borownice I   06:25 06:40 07:25 07:30 08:24 08:30 09:04 09:35 09:44 10:39 11:10 11:29 12:15 12:24 13:04 13:40 13:54 14:44 14:50 15:25 15:49 16:45 16:54 17:45 18:04 18:55 19:00 19:14 19:58 19:50 21:03 21:55
38 Piwniczna Zdrój "Borownice II"   06:26 06:41 07:26 07:31 08:25 08:31 09:05 09:36 09:45 10:40 11:11 11:30 12:16 12:25 13:05 13:41 13:55 14:45 14:51 15:26 15:50 16:46 16:55 17:46 18:05 18:56 19:01 19:15 19:59 19:51 21:04 21:56
39 Piwniczna Zdrój ul. Krakowska   06:27 06:42 07:27 07:32 08:27 08:32 09:07 09:37 09:47 10:42 11:12 11:32 12:17 12:27 13:07 13:42 13:57 14:47 14:52 15:27 15:52 16:47 16:57 17:47 18:07 18:57 19:02 19:17 20:00 19:52 21:05 21:57
40 Piwniczna Zdrój" Rynek"   06:29 06:44 07:29 07:34 08:29 08:34 09:09 09:39 09:49 10:44 11:14 11:34 12:19 12:29 13:09 13:44 13:59 14:49 14:54 15:29 15:54 16:49 16:59 17:49 18:09 18:59 19:04 19:19 20:02 19:54 21:07 21:59
41 Piwniczna "Koliba"   06:31 06:46 07:31 07:36 08:31 08:36 09:11 09:41 09:51 10:46 11:16 11:36 12:21 12:31 13:11 13:46 14:01 14:51 14:56 15:31 15:56 16:51 17:01 17:51 18:11 19:01 19:06 19:21 20:04 19:56 x x
42 Piwniczna Zdrój ul. Szczawnicka I 1520   06:33 06:48 07:33 07:38 08:33 08:38 09:13 09:43 09:53 10:48 11:18 11:38 12:23 12:33 13:13 13:48 14:03 14:53 14:58 15:33 15:58 16:53 17:03 17:53 18:13 19:03 19:08 19:23 20:06 19:58 x x
43 Piwniczna Zdrój ul. Szczawnicka II   06:35 06:50 07:35 07:40 08:35 08:40 09:15 09:45 09:55 10:50 11:20 11:40 12:25 12:35 13:15 13:50 14:05 14:55 15:00 15:35 16:00 16:55 17:05 17:55 18:15 19:05 19:10 19:25 20:08 20:00 x x
44 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw. St. Hr   06:37 06:52 07:37 07:42 08:37 08:42 09:17 09:47 09:57 10:52 11:22 11:42 12:27 12:37 13:17 13:52 14:07 14:57 15:02 15:37 16:02 16:57 17:07 17:57 18:17 19:07 19:12 19:27 20:10 20:02 x x
45 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw. Szkoła   06:38 06:53 07:38 07:43 08:38 08:43 09:18 09:48 09:58 10:53 11:23 11:43 12:28 12:38 13:18 13:53 14:08 14:58 15:03 15:38 16:03 16:58 17:08 17:58 18:18 19:08 19:13 19:28 20:11 20:03 x x
46 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw.Rogacz   06:39 06:54 07:39 07:44 08:39 08:44 09:19 09:49 09:59 10:54 11:24 11:44 12:29 12:39 13:19 13:54 14:09 14:59 15:04 15:39 16:04 16:59 17:09 17:59 18:19 19:09 19:14 19:29 20:12 20:04 x x
47 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw. Pętla   06:40 06:55 07:40 07:45 08:40 08:45 09:20 09:50 10:00 10:55 11:25 11:45 12:30 12:40 13:20 13:55 14:10 15:00 15:05 15:40 16:05 17:00 17:10 18:00 18:20 19:10 19:15 19:30 20:13 20:05 x x
  Prędkość techniczna   ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### #####
C -   kursuje w soboty, niedziele i święta  m -  nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w -  nie kursuje w dzień Bożego Ciała  
d -   nie kursuje w dniu 1.I,  w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII 7 -   kursuje w niedziele   Sprzedaż biletów miesięcznych: Nowy Sącz ul. Długosza 43
6 -   kursuje w soboty
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
« wróć