Rozmiar: 4099 bajtów
Rozkład ważny od: 01.03.2016
Kierunek: Piwniczna Zdrój - Nowy Sącz 
LP NAZWA PRZYSTANKU  KM D,m 6,d,h C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m D,m D,m 6,7,d,h D,m C,d,w D,m 6,7,d,h D,m 6,7,d,h D,m 6,7,d,h
1 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw. Pętla 05:00 05:10 05:45 05:45 06:40 07:00 07:20 07:55 07:55 08:50 09:15 09:25 10:20 10:25 11:15 11:55 12:00 12:50 12:55 13:30 14:25 14:35 15:05 15:40 16:25 17:20 17:25 18:05 18:25 19:20
2 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw.Rogacz 05:01 05:11 05:46 05:47 06:42 07:01 07:22 07:56 07:57 08:52 09:16 09:27 10:21 10:27 11:17 11:56 12:02 12:51 12:57 13:32 14:27 14:36 15:07 15:41 16:27 17:21 17:26 18:06 18:26 19:21
3 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw. Szkoła 05:02 05:12 05:47 05:48 06:43 07:02 07:23 07:57 07:58 08:53 09:17 09:28 10:22 10:28 11:18 11:57 12:03 12:52 12:58 13:33 14:28 14:37 15:08 15:42 16:28 17:22 17:27 18:07 18:27 19:22
4 Piwniczna Zdrój ul. Szczaw. St. Hr 05:03 05:13 05:48 05:49 06:44 07:03 07:24 07:58 07:59 08:54 09:18 09:29 10:23 10:29 11:19 11:58 12:04 12:53 12:59 13:34 14:29 14:38 15:09 15:43 16:29 17:23 17:28 18:08 18:28 19:23
5 Piwniczna Zdrój ul. Szczawnicka II 05:05 05:15 05:50 05:51 06:46 07:05 07:26 08:00 08:01 08:56 09:20 09:31 10:25 10:31 11:21 12:00 12:06 12:55 13:01 13:36 14:31 14:40 15:11 15:45 16:31 17:25 17:30 18:10 18:30 19:25
6 Piwniczna Zdrój ul. Szczawnicka I 05:07 05:17 05:52 05:53 06:48 07:07 07:28 08:02 08:03 08:58 09:22 09:33 10:27 10:33 11:23 12:02 12:08 12:57 13:03 13:38 14:33 14:42 15:13 15:47 16:33 17:27 17:32 18:12 18:32 19:27
7 Piwniczna "Koliba" MiG Piwniczna Z. 05:08 05:18 05:53 05:55 06:50 07:08 07:30 08:03 08:05 09:00 09:23 09:35 10:28 10:35 11:25 12:03 12:10 12:58 13:05 13:40 14:35 14:43 15:15 15:48 16:35 17:28 17:33 18:13 18:33 19:28
8 Piwniczna Zdrój Rynek 05:10 05:20 05:55 05:57 06:52 07:10 07:32 08:05 08:07 09:02 09:25 09:37 10:30 10:37 11:27 12:05 12:12 13:00 13:07 13:42 14:37 14:45 15:17 15:50 16:37 17:30 17:35 18:15 18:35 19:30
9 Piwniczna Zdrój ul. Krakowska 05:12 05:22 05:57 05:59 06:54 07:12 07:34 08:07 08:09 09:04 09:27 09:39 10:32 10:39 11:29 12:07 12:14 13:02 13:09 13:44 14:39 14:47 15:19 15:52 16:39 17:32 17:37 18:17 18:37 19:32
10 Piwniczna Zdrój "Borownice II" 05:13 05:23 05:58 06:00 06:55 07:13 07:35 08:08 08:10 09:05 09:28 09:40 10:33 10:40 11:30 12:08 12:15 13:03 13:10 13:45 14:40 14:48 15:20 15:53 16:40 17:33 17:38 18:18 18:38 19:33
11 Piwniczna Zdrój "Borownice I" 05:14 05:24 05:59 06:01 06:56 07:14 07:36 08:09 08:11 09:06 09:29 09:41 10:34 10:41 11:31 12:09 12:16 13:04 13:11 13:46 14:41 14:49 15:21 15:54 16:41 17:34 17:39 18:19 18:39 19:34
12 Młodów 05:16 05:26 06:01 06:03 06:58 07:16 07:38 08:11 08:13 09:08 09:31 09:43 10:36 10:43 11:33 12:11 12:18 13:06 13:13 13:48 14:43 14:51 15:23 15:56 16:43 17:36 17:41 18:21 18:41 19:36
13 Obłazy Ryterskie G. Rytro 05:17 05:27 06:02 06:05 07:00 07:17 07:40 08:12 08:15 09:10 09:32 09:45 10:37 10:45 11:35 12:12 12:20 13:07 13:15 13:50 14:45 14:52 15:25 15:57 16:45 17:37 17:42 18:22 18:42 19:37
14 Rytro  05:19 05:29 06:04 06:07 07:02 07:19 07:42 08:14 08:17 09:12 09:34 09:47 10:39 10:47 11:37 12:14 12:22 13:09 13:17 13:52 14:47 14:54 15:27 15:59 16:47 17:39 17:44 18:24 18:44 19:39
15 Rytro I x x 06:05 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
16 Rytro Szkoła x x 06:06 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
17 Rytro GS x x 06:07 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
18 Rytro Ryterski Raj x x 06:08 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
19 Rytro GS x x 06:10 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
20 Rytro Szkoła x x 06:11 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
21 Rytro I x x 06:12 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
22 Rytro "zajazd" 05:20 05:30 06:13 06:08 07:03 07:20 07:43 08:15 08:18 09:13 09:35 09:48 10:40 10:48 11:38 12:15 12:23 13:10 13:18 13:53 14:48 14:55 15:28 16:00 16:48 17:40 17:45 18:25 18:45 19:40
23 Rytro "cmentarz" 05:21 05:31 06:14 06:09 07:04 07:21 07:44 08:16 08:19 09:14 09:36 09:49 10:41 10:49 11:39 12:16 12:24 13:11 13:19 13:54 14:49 14:56 15:29 16:01 16:49 17:41 17:46 18:26 18:46 19:41
24 Barcice "Dominików" 87 05:22 05:32 06:15 06:10 07:05 07:22 07:45 08:17 08:20 09:15 09:37 09:50 10:42 10:50 11:40 12:17 12:25 13:12 13:20 13:55 14:50 14:57 15:30 16:02 16:50 17:42 17:47 18:27 18:47 19:42
25 Barcice - Zabronie  05:23 05:33 06:16 06:11 07:06 07:23 07:46 08:18 08:21 09:16 09:38 09:51 10:43 10:51 11:41 12:18 12:26 13:13 13:21 13:56 14:51 14:58 15:31 16:03 16:51 17:43 17:48 18:28 18:48 19:43
26 Barcice "kamieniołom" 05:24 05:34 06:17 06:13 07:08 07:24 07:48 08:19 08:23 09:18 09:39 09:53 10:44 10:53 11:43 12:19 12:28 13:14 13:23 13:58 14:53 14:59 15:33 16:04 16:53 17:44 17:49 18:29 18:49 19:44
27 Barcice "kościół" 05:25 05:35 06:18 06:14 07:09 07:25 07:49 08:20 08:24 09:19 09:40 09:54 10:45 10:54 11:44 12:20 12:29 13:15 13:24 13:59 14:54 15:00 15:34 16:05 16:54 17:45 17:50 18:30 18:50 19:45
28 Barcice "cmentarz" 05:26 05:36 06:19 06:15 07:10 07:26 07:50 08:21 08:25 09:20 09:41 09:55 10:46 10:55 11:45 12:21 12:30 13:16 13:25 14:00 14:55 15:01 15:35 16:06 16:55 17:46 17:51 18:31 18:51 19:46
29 Barcice I 05:27 05:37 06:20 06:16 07:11 07:27 07:51 08:22 08:26 09:21 09:42 09:56 10:47 10:56 11:46 12:22 12:31 13:17 13:26 14:01 14:56 15:02 15:36 16:07 16:56 17:47 17:52 18:32 18:52 19:47
30 Stary Sącz ul. Węgierska Cyganow. 1535 05:28 05:38 06:21 06:17 07:12 07:28 07:52 08:23 08:27 09:22 09:43 09:57 10:48 10:57 11:47 12:23 12:32 13:18 13:27 14:02 14:57 15:03 15:37 16:08 16:57 17:48 17:53 18:33 18:53 19:48
31 Stary Sącz ul. Węgierska OTL 05:29 05:39 06:22 06:18 07:13 07:29 07:53 08:24 08:28 09:23 09:44 09:58 10:49 10:58 11:48 12:24 12:33 13:19 13:28 14:03 14:58 15:04 15:38 16:09 16:58 17:49 17:54 18:34 18:54 19:49
32 Stary Sącz ul. Sobieskiego 05:30 05:40 06:23 06:19 07:14 07:30 07:54 08:25 08:29 09:24 09:45 09:59 10:50 10:59 11:49 12:25 12:34 13:20 13:29 14:04 14:59 15:05 15:39 16:10 16:59 17:50 17:55 18:35 18:55 19:50
33 Stary Sącz Rynek S.Sącz 05:31 05:41 06:24 06:20 07:15 07:31 07:55 08:26 08:30 09:25 09:46 10:00 10:51 11:00 11:50 12:26 12:35 13:21 13:30 14:05 15:00 15:06 15:40 16:11 17:00 17:51 17:56 18:36 18:56 19:51
34 Stary Sącz ul. Jana P. II /wiadukt/ 05:32 05:42 06:25 06:21 07:16 07:32 07:56 08:27 08:31 09:26 09:47 10:01 10:52 11:01 11:51 12:27 12:36 13:22 13:31 14:06 15:01 15:07 15:41 16:12 17:01 17:52 17:57 18:37 18:57 19:52
35 Stary Sącz ul. Jana P. II /Przystań/ 05:33 05:43 06:26 06:22 07:17 07:33 07:57 08:28 08:32 09:27 09:48 10:02 10:53 11:02 11:52 12:28 12:37 13:23 13:32 14:07 15:02 15:08 15:42 16:13 17:02 17:53 17:58 18:38 18:58 19:53
36 Nowy Sącz ul. Węgierska-Przystań MZD Nowy Sącz 05:34 05:44 06:27 06:23 07:18 07:34 07:58 08:29 08:33 09:28 09:49 10:03 10:54 11:03 11:53 12:29 12:38 13:24 13:33 14:08 15:03 15:09 15:43 16:14 17:03 17:54 17:59 18:39 18:59 19:54
37 Nowy Sącz ul. Węgierska-Szkoła 05:36 05:46 06:29 06:25 07:20 07:36 08:00 08:31 08:35 09:30 09:51 10:05 10:56 11:05 11:55 12:31 12:40 13:26 13:35 14:10 15:05 15:11 15:45 16:16 17:05 17:56 18:01 18:41 19:01 19:56
38 Nowy Sącz ul. Węgierska-Carbon 05:38 05:48 06:31 06:26 07:22 07:38 08:02 08:33 08:37 09:32 09:53 10:07 10:58 11:07 11:56 12:33 12:42 13:28 13:37 14:12 15:07 15:13 15:47 16:18 17:07 17:58 18:03 18:43 19:03 19:58
39 Nowy Sącz ul. Węgierska-Galeria 05:39 05:49 06:32 06:28 07:23 07:39 08:03 08:34 08:38 09:33 09:54 10:08 10:59 11:08 11:58 12:34 12:43 13:29 13:38 14:13 15:08 15:14 15:48 16:19 17:08 17:59 18:04 18:44 19:04 19:59
40 Nowy Sącz ul. Węgierska-Urz.Pr. 05:40 05:50 06:33 06:30 07:25 07:40 08:05 08:35 08:40 09:35 09:55 10:10 11:00 11:10 12:00 12:35 12:45 13:30 13:40 14:15 15:10 15:15 15:50 16:20 17:10 18:00 18:05 18:45 19:05 20:00
41 Nowy Sącz ul. Węgierska-Rafa 05:42 05:52 06:35 06:31 07:27 07:42 08:07 08:37 08:42 09:37 09:57 10:12 11:02 11:12 12:02 12:37 12:47 13:32 13:42 14:17 15:12 15:17 15:52 16:22 17:12 18:02 18:07 18:47 19:07 20:02
42 Nowy Sącz ul. Zielona-WSB 05:44 05:54 06:37 06:33 07:29 07:44 08:09 08:39 08:44 09:39 09:59 10:14 11:04 11:14 12:04 12:39 12:49 13:34 13:44 14:19 15:14 15:19 15:54 16:24 17:14 18:04 18:09 18:49 19:09 20:04
43 Nowy Sącz ul. Zielona-St. Paliw   05:45 05:55 06:38 06:35 07:30 07:45 08:10 08:40 08:45 09:40 10:00 10:15 11:05 11:15 12:05 12:40 12:50 13:35 13:45 14:20 15:15 15:20 15:55 16:25 17:15 18:05 18:10 18:50 19:10 20:05
44 Nowy Sącz Al. Batorego-Dw.PKP   05:47 05:57 06:40 06:37 07:32 07:47 08:12 08:42 08:47 09:42 10:02 10:17 11:07 11:17 12:07 12:42 12:52 13:37 13:47 14:22 15:17 15:22 15:57 16:27 17:17 18:07 18:12 18:52 19:12 20:07
45 Nowy Sącz Al. Batorego   05:48 05:58 06:41 06:38 07:33 07:48 08:13 08:43 08:48 09:43 10:03 10:18 11:08 11:18 12:08 12:43 12:53 13:38 13:48 14:23 15:18 15:23 15:58 16:28 17:18 18:08 18:13 18:53 19:13 20:08
46 N. Sącz Pl. Dąbrowskiego MDA   05:50 06:00 06:43 06:40 07:35 07:50 08:15 08:45 08:50 09:45 10:05 10:20 11:10 11:20 12:10 12:45 12:55 13:40 13:50 14:25 15:20 15:25 16:00 16:30 17:20 18:10 18:15 18:55 19:15 20:10
Prędkość techniczna   ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### ##### #####
C -   kursuje w soboty, niedziele i święta  m -  nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
D -   kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w -  nie kursuje w dzień Bożego Ciała  
d -   nie kursuje w dniu 1.I,  w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII 7 -   kursuje w niedziele   Sprzedaż biletów miesięcznych: Nowy Sącz ul. Długosza 43
6 -   kursuje w soboty  
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII  
« wróć